ART / Misc. paintings / Wall relief sculpture 14177413
nr 1417 7413
Siegfried Heim
(f. 1947), Sverige
Siegfried Heim (b. 1947), Sweden. "Tantoskåp med röd punkt". Signed, dated -05. Outer dimensions including frame: 17x17 cm,
WALL RELIEF SCULPTURE, "Tantoskåp med röd punkt". Signerad, daterad -05. Yttermått inklusive ram: 17x17 cm
Siegfried Heim, Swedish artist born 1947.
600
SEK 500
Monday September 6 2021
at 20:56:46
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr